Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej domu ve Strmilově s velkým potenciálem

Brana 47, 378 53 Strmilov
 • 176 m2
 • 1
 • 2
Cena u makléře
K prodeji
 • >
 • Nemovitosti
 • >
 • Prodej domu ve Strmilově s velkým potenciálem

Popis reality

Hezký den,

hledáte nový domov v malebném jihočeském městě, nebo si snad pohráváte s nákupem komerční nemovitosti? A co takhle obojí najednou? Pak pro Vás máme ideální řešení! V obci Strmilov na nové majitele čeká dvoupodlažní zrekonstruovaný rodinný dům s velkým potenciálem, který můžete využít nejenom pro účely bydlení.

Přízemí nemovitosti představuje jedna větší místnost s koupelnou, samostatná toaleta a technické zázemí. Tuto část domu můžete využít nejenom pro bydlení, ale třeba i k provozování živnostenské činnosti, například kadeřnictví.

V patře pak můžete využít hlavní ložnici spolu s další místností, kde můžete vybudovat druhou kuchyni. Druhá toaleta a koupelna jsou pak samozřejmostí. Objekt tak můžete využít i jako dvougenerační, protože by se přízemí i patro daly oddělit zbudováním vnitřních dveří, čímž by vznikly dvě samostatné bytové jednotky. Jednu z nich byste tak mohli případně dlouhodobě pronajímat, zatímco by Vám generovala pravidelný příjem. Pakliže byste však nemovitost využili čistě pro vlastní bytovou potřebu, bude ideální pro pár nebo i pro několikačlennou rodinu.

Zde však její zmiňovaný potenciál nekončí. Spolu se vším zmíněným k ní náleží ještě privátní parkovací stání před domem a k tomu soukromý dvorek, na který se dostanete z prostor patra a kde byste mohli vybudovat letní kuchyni a zde pak trávit pohodové chvíle s přáteli či rodinou. A to by jistě ocenili i turisté v případě, že byste se rozhodli nemovitost nakonec využít pro účely krátkodobého pronájmu, jelikož vyhledávána lokalita jižních Čech k tomu jenom vybízí. A jestliže byste přece jen váhali skrz menší počet místností, tak součástí prodeje je ještě půda, kde můžete vybudovat další obytné prostory.

Necháme nakonec na Vás, jak s nemovitostí naložíte. Její benefity jsou každopádně nesporné a Vy si tak můžete být jistí skvělou investicí.

Vytápění domu je řešeno elektrokotlem a ohřev vody elektrickým boilerem. Stavba je napojena na obecní vodovod a kanalizaci.

Strmilov se nachází v okrese Jindřichův Hradec v jihočeském kraji. Dojezdová vzdálenost do J. Hradce je cca 20 minut autem a cca 25 minut veřejnou dopravou. Obec je klidná, ale zároveň přebohatá na vyžití i na občanskou vybavenost. Je tak naprosto ideální pro rodiny s dětmi, ale i jedinci si zde přijdou na své. Nachází se zde veřejná knihovna, fotbalové hřiště, cvičiště psů, hasičská dráha, střelnice, dirtpark, dvě dětská hřiště, cyklotrasy, tři obchody s potravinami. Dále pak mateřská škola, základní škola a základní umělecká škola Allegro.

Pokud Vás tedy láká představa nového domova, tak se neváhejte ozvat makléři na tel. čísle  603 928 019, nebo využijte kontaktní formulář. Budeme se na Vás těšit osobně na prohlídce!

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Z důvodu současné absence PENB uvádíme energetickou třídu náročnosti budovy „G“, tj. mimořádně nehospodárnou.

Přehledně

 • Adresa: Brana 47, 378 53 Strmilov
 • Zastavěná plocha: 176 m2
 • Plocha pozemku: 288 m2
 • Ložnice: 1
 • Koupelny: 2
 • Obývací pokoje: 2
 • Kuchyně: 2

Mapa

 

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019