Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Podnájem družstevního bytu 1+1 v Jindřichově Hradci

Tovární 329, 377 01 Jindřichův Hradec II
  • 46.32 m2
10.500 Kč/měs
K pronájmu
  • >
  • Nemovitosti
  • >
  • Podnájem družstevního bytu 1+1 v Jindřichově Hradci

Popis reality

Hezký den,

hledáte pohodlí nového domova pro sebe nebo případně i pro svou drahou polovičku? Pak zbystřete, protože právě na Vás čeká družstevní byt o dispozici 1+1 v Jindřichově Hradci v ulici Tovární k podnájmu a spolu s tím s řadou výhod.

Nemovitost se nachází v přízemí cihlového domu bez výtahu. Jeho devízou je fakt toho, že prošel rekonstrukcí a k tomu je velice prostorný, takže se v něm rozhodně nebudete cítit stísněně. K bytu patří ještě sklepní kóje a jako další benefit rozhodně oceníte, že obyvatelé domu, ve kterém jsou dohromady pouze čtyři bytové jednotky, mohou využívat společnou zahradu, kde si tak můžete užívat třeba i pohodové jarní, letní i podzimní grilování nebo posezení s přáteli. Rozmístění jednotlivých místností spolu s výměrami lze vidět na přiloženém půdorysu, který Vám dodá plnou představu o dispozici bytové jednotky.

Podnájemné činí 10.500 Kč/měsíc. Náklady spojené s bydlením (odpady, vodné, stočné, …) na dvě osoby jsou podle evidenčního listu nastaveny na 826 Kč. Zálohu na elektřinu doporučujeme nastavit na cca 1.000 Kč/měsíc. Zálohu na plyn, který slouží k vytápění (v bytě jsou karmy) i k vaření, doporučujeme nastavit na cca 2.500 Kč. Konečná částka se samozřejmě bude odvíjet od reálné spotřeby. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. Internetové připojení si nájemník vyřeší sám.

Jindřichův Hradec je jihočeské město s rozvinutou sítí obchodů a služeb. Pracovat lze právě zde a v přilehlém okolí, nebo je možné dojíždět např. do Českých Budějovic. Byt se nachází u centra města, blízko vlakového a autobusového nádraží. V pěší vzdálenosti se nachází lékárna, JH Market, Lidl, městská knihovna, tři základní školy, Gymnázium Vítězslava Nováka, VŠE aj. Parkovat lze přímo u bytového domu. Díky skvělé lokalitě lze autem či za pomoci MHD dojet ve velmi krátkém čase i do jiných městských částí za účelem nákupu, práce či rekreace.

Pokud Vás tedy láká představa nového domova, tak se neváhejte ozvat makléři na tel. čísle 603 928 019, nebo využijte kontaktní formulář. Budeme se těšit na osobní setkání s Vámi!

Byt je volný ihned a podnajímá se s vybavením na fotografiích (tj. s kuchyňskou linkou a spotřebiči).

Požadujeme vratnou kauci ve výši dvou nájmů.

Podnájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu.

Z důvodů dočasné absence PENB podle zákona uvádíme energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárnou.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce podle jím zvolených kritérií.

Přehledně

  • Adresa: Tovární 329, 377 01 Jindřichův Hradec II
  • Užitná plocha: 46.32 m2
  • Sklep: 5 m2

Mapa

 

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019