Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej bytu 3+1 v České Lípě s vlastní dílnou (Svatopluka Čecha)

Svatopluka Čecha 2122, 470 01 Česká Lípa 1
  • 64.4 m2
2.900.000 Kč
K prodeji
  • >
  • Nemovitosti
  • >
  • Prodej bytu 3+1 v České Lípě s vlastní dílnou (Svatopluka Čecha)

Popis reality

Hezký den,

přemýšlíte o přemístění z menšího do většího s tím, že byste nejradši popadli tašky a začali rovnou bydlet? Pak jste právě narazili na ideální nemovitost, která na Vás čeká v ulici Svatopluka Čecha v České Lípě!

Byt o dispozici 3+1 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. O kompletní rekonstrukci bylo postaráno s řádnou péčí, takže se můžete jen v klidu nastěhovat a začít tak novou kapitolu Vašich životů. K tomu Vás jistě potěší přirozená světlost bytu, naprostý klid v lokalitě a spolu s tím spousta místa k parkování v blízkosti domu.

A aby toho nebylo málo, tak kutilové si zde opravdu přijdou na své, protože sklepní prostory, které se stanou Vaším soukromým majetkem, byly přebudovány do plnohodnotné dílny, kde můžete popustit uzdu fantazii třeba i v případě vlastních vynálezů.

Orientační výměry jednotlivých místností jsou k náhledu v přiloženém půdorysu.

Náklady spojené s bydlením (v bytě nyní žijí čtyři osoby) jsou nastaveny na 3.698 Kč. Vyúčtování za rok 2023 skončilo přeplatkem. Aktuální záloha na elektřinu je nastavena na 1.520 Kč/měsíc (rovněž skončilo přeplatkem). Ohřev vody a vytápění bytu je řešeno samostatným plynovým kotlem. Záloha na plyn vychází na 3.440 Kč (i v tomto případě došlo k přeplatku).

Dům je postaven z cihlových panelů (bloků) z dutých cihel. Z toho důvodu je na stránkách katastru nemovitostí zmíněno, že je dům postaven z panelů. SVJ je bez dluhů a má naspořeno ve vyšších řádech (konkrétní informace u makléře). Dům postupně procházel revitalizacemi a do budoucna se uvažuje o zateplení domu s použitím dotací.

V sekci Ke stažení najdete dokumenty související s danou nemovitostí.

Česká Lípa je historické město nacházející se v Libereckém kraji na řece Ploučnici. Nachází se zde mnoho mateřských, základních i středních škol a město dále disponuje kompletní občanskou vybaveností. Je tak ideálním domovem pro rodiny, kde o zábavu rozhodně není nouze. A pokud rádi poznáváte zajímavá místa, právě Česká Lípa jich nabízí mnoho. Ať už jde například o vodní hrad Lipý nebo řadu kostelů či Vlastivědné muzeum.

Pokud Vás tedy láká představa nového domova, tak se neváhejte ozvat makléři na tel. čísle  603 928 019, nebo využijte kontaktní formulář. Budeme se na Vás těšit osobně na prohlídce!

K bytu lze přikoupit samostatnou zrekonstruovanou garáž přímo u bytového domu za 500.000 Kč.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetická třída náročnosti budovy vychází dle PENB na „D“, tj. „méně úspornou“.

Majitelé si vyhrazují právo vybrat zájemce na základě jimi zvolených kritérií.

Přehledně

  • Adresa: Svatopluka Čecha 2122, 470 01 Česká Lípa 1
  • Užitná plocha: 64.4 m2
  • Podlahová plocha: 76 m2

Mapa

 

Ke stažení

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019