Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej malebného stavení v jihočeských Borkovicích

Borkovice 94, 391 81 Borkovice
  • 1068 m2
2.000.000 Kč
K prodeji
Rezervováno
  • >
  • Nemovitosti
  • >
  • Prodej malebného stavení v jihočeských Borkovicích

Popis reality

Hezký den,

láká Vás představa vlastního malebného stavení v klidné lokalitě, kam byste jezdili trávit nezapomenutelné víkendy, nebo které byste využili k podnikatelskému záměru? Pak jste na jedno takové právě narazili v jihočeských Borkovicích, kde na Vás čeká nemovitost s možnostmi rozmanité rekonstrukce.

Řadová stavba z roku 1941 aktuálně nabízí tři obytné místnosti. Jednu samostatnou, která v minulosti sloužila jako pokoj s kuchyňským koutem, a přes krytou část dvorku další dvě rovnou obyvatelné. Spolu s tím se na pozemku nachází zděná garáž a dílna. A milovníky zeleně pak jistě potěší ideálně veliká zahrada, kterou můžete využít k vychutnání si pohodových a ničím nerušených chvil.

Objekt je napojen na obecní vodovod. Na pozemku se nachází i studna. Odpady jsou řešeny žumpou. Vytápění je řešeno tuhými palivy. Vaření je v současné chvíli možné na sporáku, který je napojený na plynovou bombu.

Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy (455 m2) je dle listu vlastnictví 1068 m2.

Vzhledem ke stáří nemovitosti a spolu s tím k nutnosti rekonstrukce střechy a stropu nad části stavení je v současné chvíli vypracováván technický posudek nemovitosti, který bude zájemcům o prohlídku včas přeposlán k nahlédnutí. Kupující straně pak bude originál předán k podpisu kupní smlouvy. Více informací Vám rád zodpoví přímo prodávající makléř.

Ať už stavení využijete pro vlastní potřebu nebo za účelem pronájmu, stane se vyhledávaným a oblíbeným místem jak mezi rodinnými příslušníky, tak potenciálními turisty. Tato lokalita je totiž skvělá nejen pro život, ale i pro objevování. Nedaleko Borkovic najdete přírodní rezervaci Borkovická blata, kterou prochází známá naučná Blatská stezka. Co se pak týče všeho potřebného, tak to Vám poskytne zázemí nedalekého Veselí nad Lužnicí. Pokud tedy hledáte harmonii mezi pohodlím domova a krásami přírody, tato nemovitost Vám nabídne dokonalou kombinaci.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme

PENB není v současné chvíli k dispozici, a proto uvádíme třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Přehledně

  • Adresa: Borkovice 94, 391 81 Borkovice
  • Plocha pozemku: 1068 m2
  • Zastavěná plocha: 455 m2
  • Užitná plocha: 92 m2

Mapa

 

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019