Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej nájemního domu, Všemyslice (Bohunice)

Bohunice 78, 375 01 Všemyslice
  • 322 m2
9.900.000 Kč
Prodáno
  • >
  • Nemovitosti
  • >
  • Prodej nájemního domu, Všemyslice (Bohunice)

Popis reality

Hezký den,

Hledáte zajímavou investiční příležitost s atraktivním výnosem a s dalším budoucím potenciálem? Tak to by Vás mohl zaujmout bytový dům v obci Bohunici, která se nachází nedaleko Týna nad Vltavou.

V domě je šest bytových jednotek a jeden nebytový prostor. Pokud by Vás však lákala představa větších čísel, pak můžete zauvažovat o další výstavbě bytů v obrovském nevyužitém půdním prostoru.

Některé jednotky jsou v původním stavu, jiné prošly rekonstrukcí. Všem zájemcům budou před prohlídkou zaslány všechny dostupné fotografie.

Mimo bytů a nebytového prostoru se v domě pronajímají ještě garáže. Čistý roční výnos při plném obsazení činil k 31.03.2023 celkem 573.600,- Kč.

K 31.03.2023 byly dva byty o dispozici 3+1 a 4+1 (oba v původním stavu) uvolněny. Bude proto zcela na novém majiteli, jestli do těchto bytů zainvestuje za účelem vyššího zisku z nájmu, či je rovnou obsadí. Více informací k možnostem co do pronájmů a výnosů Vám rád poskytne přímo makléř.

Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva. Skutečné náklady za vytápění aj. jsou přefakturovány nájemníkům. Je možné napojit se na plyn. Dům je dále napojen na obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do vyvážené jímky. Elektřina v domě je původní. V domě jsou však nové elektroměry. U bytů se stav rozvodů odvíjí od toho, jestliže prošly rekonstrukcí či nikoliv.

Obec se nachází v naprosto klidné lokalitě, odkud se díky autobusovému spojení obyvatelé dostanou např. do přilehlého Temelína, který představuje lokální pracovní destinaci, nebo do již zmíněného Týna nad Vltavou. Přímo v Týně nad Vltavou je kromě dalších pracovních příležitosti dostupné všechno potřebné.

Lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Aktuálně platný průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) není v tuto chvíli k dispozici. Z toho důvodu uvádíme energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárnou.

Pro více informací a pro domluvení prohlídky volejte na uvedené telefonní číslo nebo zanechte zprávu za pomoci kontaktního formuláře. Budeme se na Vás moc těšit!

Přehledně

  • Adresa: Bohunice 78, 375 01 Všemyslice
  • Zastavěná plocha: 322 m2
  • Garáž / parking: 6 m2

Mapa

 

Ke stažení

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019