Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej velkého slunného bytu 3+1 s obrovským sklepem v Jindřichově Hradci

9. května 217, 377 01 Jindřichův Hradec II
  • 86 m2
3.995.000 Kč
K prodeji
Rezervováno
  • >
  • Nemovitosti
  • >
  • Prodej velkého slunného bytu 3+1 s obrovským sklepem v Jindřichově Hradci

Popis reality

Hezký den,

už Vám nestačí prostory dvoupokojového bytu, ale zároveň se neženete do bydlení v domě? Tak to pro Vás bude ideálním řešením byt o dispozici 3+1 v Jindřichově Hradci v ulici 9. května, který splní Vaše očekávání!

Nemovitost se nachází ve třetím patře cihlového domu bez výtahu v klidné zástavbě, takže o ničím nerušená rána máte postaráno. Jeho další devízou je přirozená světlost a balkon s výhledem do zeleně. A aby toho nebylo málo, sklep o unikátní výměre cca 22 m2, ano, čtete správně, potěší ty z Vás, kteří jsou opravdu nároční na úložné prostory. Zde však potenciál bytu nekončí. Jeho součástí je prostorná komora, která by do budoucna mohla posloužit jako další plnohodnotná místnost. Tím pádem byste byt mohli obohatit třeba o další ložnici nebo o vlastní pracovnu.

Orientační výměry jednotlivých nemovitostí jsou k náhledu v přiloženém půdorysu.

Náklady spojené s bydlením jsou podle evidenčního/výpočtového listu na základě posledního vyúčtování nastavené na 2.173 Kč/měsíc. Je však třeba brát v potaz, že nemovitost je po většinu roku neobývaná. Vzhledem k tomu, že je byt vytápěn elektrokotlem, doporučujeme elektřinu nastavit na cca 3.500 Kč/měsíc (finální částka se bude odvíjet od skutečné spotřeby).

Jindřichův Hradec nabízí kompletní občanskou vybavenost. O mateřské, základní a střední školy zde není nouze a nelze opomenout ani místní pobočku Vysoké školy ekonomické. V docházkové vzdálenosti bytu se nachází samotné centrum města, které uspokojí Vaše potřeby. A pokud by to přeci jen bylo málo, pak můžete navštívit vzdálenější supermarkety a obchodní centrum.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Z důvodu dočasné absence PENB uvádíme dle zákona energetickou „G“, tj. mimořádně nehospodárnou.

Přehledně

  • Adresa: 9. května 217, 377 01 Jindřichův Hradec II
  • Užitná plocha: 86 m2
  • Podlahová plocha: 108 m2

Mapa

 

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019