Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej zrekonstruované vily nedaleko Adršpašsko-teplických skal, Bukovice

Bukovice 80, 549 54 Bukovice
  • 202 m2
  • 3
  • 2
5.250.000 Kč
Prodáno
  • >
  • Nemovitosti
  • >
  • Prodej zrekonstruované vily nedaleko Adršpašsko-teplických skal, Bukovice

Popis reality

Nabízíme Vám k prodeji renovovanou cihlovou vilu v obci Bukovice u Police nad Metují. Dům sestává ze dvou bytových jednotek. Spodní má dispozici 3+KK. Kuchyně s obývacím pokojem jsou orientovány na západ, ložnice na jih a koupelna s pracovnou na východ. Vrchní byt má dispozici 2+KK, přičemž ložnice orientovaná na západ disponuje krytou šatnou a balkonem. Obývací pokoj spojený s kuchyní je orientovaný na jihovýchod a druhá koupelna opět na východ. Veškeré výměry naleznete v přiložených půdorysech.

Rekonstrukce probíhala postupně v průběhu let. Jmenovitě došlo ke kompletnímu zateplení domu, které zajišťuje polystyrenová fasáda (cca 15 cm). Zateplena je i střecha, kde pro tyto účely byla použita skelná vata. Střechu tvoří pálená taška (krytina BRAMAK). Došlo i ke kompletní rekonstrukci rozvodů v celém objektu, tj. elektřina je v mědi a voda a odpady v plastu.

Co se týče dalších renovací, tak došlo ke zbudování kuchyně ve spodním podlaží (spotřebiče jsou stále v záruce) včetně položení plovoucí podlahy v obou podlažích. Dále proběhla kompletní renovace koupelen (dlažba, vany, sprchové kouty), došlo i na vyvložkování komínu, osazení plastovými dveřmi (VEKA) a plastovými okny včetně balkonových dveří (dvojitá skla VEKRA), s čímž byla spojena i výměna střešních oken (VELUX). Ve vrchním podlaží byl dále zbudován nový bojler (2016) a ve spodním podlaží došlo ještě k renovaci krbu. Obměny se dočkal i plynový kondenzační kotel Victrix (2015). V domě byl zaveden optický internet. Stropy jsou sádrokartonové. Co do exteriéru, za zmínku stojí použití pískovce coby dalšího stavebnío materiálu (schodiště do domu a sloupky).

Vytápění spodního bytu je řešeno plynem (zmíněný kotel). Dodavatelem plynu je ČEZ. Kotel se stejně jako druhý boiler pro spodní byt nachází v podsklepené části domu. Vytápění vrchního bytu je řešeno elektrickými přímotopy. Dům je napojen na obecní kanalizaci a na dálkový vodovod. Distributorem je firma Vodovody a kanalizace (VAK) Náchod. Odpady jsou napojeny na obecní čističku.

V dojezdové vzdálenosti se nachází Broumovské stěny nebo stolová hora Ostaš. V zimě lze lokalitu využít pro běžkování, přičemž naproti domu přes silnici se nachází lyžařská sjezdovka. Rovněž přes silnici je zbrusu nový sportovní areál pro venkovní i indoorové aktivity. Nového majitele (nebo případné nájemníky) potěší jistě i fakt možnosti vysokohorské turistiky. V přilehlé Polici nad Metují je kompletní občanská vybavenost (doktor, zubař, ORL, Penny market, škola, školka…). Dále se zde nachází např. letní kino. Nemovitost byla využívána i jako investiční (dlouhodobý pronájem), ale jistě může být využita i na krátkodobý pronájem, jelikož jde o vyhledávanou turistickou lokalitu, kam jezdí i přímý autobusový spoj z pražské Florence.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019