Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej zrekonstruovaného startovacího/investičního bytu 1+1 v Chrudimi (Husova ulice)

Husova 785 Chrudim III, 537 01 Chrudim
  • 41 m2
  • 1
  • 1
2.850.000 Kč
Prodáno
  • >
  • Nemovitosti
  • >
  • Prodej zrekonstruovaného startovacího/investičního bytu 1+1 v Chrudimi (Husova ulice)

Popis reality

Nabízíme vám k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1, který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží (třetím patře) panelového domu v Chrudimi v Husově ulici. Jednotka je díky své dispozici vhodná buď jako startovací byt, nebo ji můžete využít i jako investiční.

Podlahová plocha bytu činí 41,03 m2 včetně sklepa, který má rozlohu 5,99 m2. Výměry jednotlivých místností jsou k náhledu v přiloženém půdorysu. Budova prošla revitalizací v roce 2012. Jmenovitě došlo k zateplení pláště a výměně střechy. V budově je i nový výtah, což je záležitost posledních cca dvou let.

Při vstupu do bytu se nacházíme v předsíni. Napravo je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, nalevo obývací pokoj/ložnice a naproti vchod do kuchyně. Okna místností jsou orientována na jihozápad. Byt je vytápěn dálkovým vytápěním (zálohy na elektřinu jsou v současné době nastaveny na 600,- Kč/měsíc). Veškeré další měsíční náklady spojené s jednotkou činí 2.219,- Kč/osoba (viz dokumenty v sekci Ke stažení).

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost. V okolí naleznete řadu supermarketů (Penny Market, Billa, Lidl,…), základní a střední školy, různé obchody (např. SPORTISIMO) a není zde nouze ani o zdravotní péči (stomatologie, nemocnice, lékárny). Výhodou bytu je i to, že se nachází ve velice klidné lokalitě, ačkoliv se v podstatě bavíme o centru města.

Za prací lze kromě Chrudimi dojíždět do přilehlých Pardubic nebo Hradce Králové, případně i do vzdálenější Prahy vzhledem k dostupnosti po dálnici.

Na prohlídky se objednávejte pomocí formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle. Prohlídkové dny se uskuteční v týdnu od 15.8.2022 (ve druhé polovině týdne).

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením vám rádi pomůžeme.

Skrz dočasnou absenci energetického štítku uvádíme třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019