Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Pronájem prostorného bytu 2+kk 62 m²

Jarošovská 430, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec
  • 62 m2
  • 2
  • 1
8.500 Kč/měs
Pronajato

Popis reality

Nabízíme Vám okamžitý pronájem prostorného bytu 2+kk v centru obce Jindřichova Hradce (naproti pobočky VŠE, ulice Jarošovská). Jedná se o odhlučněný nevybavený byt ve zvýšeném přízemí. Součástí bytu je sklepní kóje (cca 3 m²), kterou lze využít jako úložný prostor. K tomuto účelu může posloužit i prostor na půdě (každý obyvatel domu zde má vyhraněnou svou část). Součásti užívání je i poklidný dvorek ve vnitrobloku sdílený s ostatními uživateli objektu. K dispozici je mj. i sušárna v posledním nadzemním podlaží (vedle vstupu do půdního prostoru). V bytu se pak nachází dvojitá postel, kterou lze zakrýt závěsem. Tu může využít nový nájemník, nebo také příležitostná návštěva. Lokalita nabízí bohatou občanskou vybavenost.
V přilehlém okolí (cca 5 minut chůze) se nachází Lidl, JH Market, veřejná knihovna, pobočka pražské VŠE atp. Vzhledem ke strategické poloze je možné dojet autem do 5 minut na sídliště Vajgar, Hvězdárnu nebo do městské části Otín. Za pomoci MHD jde pak řádově o cca 15 – 20 minut. V centru obce se nachází většina základních i středních škol a v blízkosti domu i mateřská škola Pod Kasárny.
Byt je tak vhodný pro studenty, začínající pár nebo rodinu. Nájemné činí 8 500,- Kč + služby (včetně internetu UPC) 2400,- Kč + zálohy na služby cca 2300,- Kč. Zálohy si na sebe nový nájemník převádí na sebe. K pronájmu bytu je nutné složit jistotu ve výši dvou nájmů. Při podpisu nájemní smlouvy tak bude uhrazen jeden měsíční nájem + 2x kauce. Parkování je možné přímo u domu v závislosti na volných parkovacích místech, nebo v bezprostřední blízkosti objektu. Byt je volný ihned.
Pro dohodnutí prohlídky a podrobnější informace mě prosím kontaktujte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.
Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Nájemník neplatí provizi.

Přehledně

  • Adresa: Jarošovská 430, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec
  • Plocha pozemku: 62 m2
  • Ložnice: 2
  • Koupelny: 1

Mapa

 

Ke stažení

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019