Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Pronájem zrekonstruovaného bytu v prvním podlaží vily s doplňujícími benefity

Klíčanská 463/13, 182 00 Praha 8-Kobylisy
 • 59.69 m2
 • 1
 • 1
15.000 Kč/měs
Pronajato
 • >
 • Nemovitosti
 • >
 • Pronájem zrekonstruovaného bytu v prvním podlaží vily s doplňujícími benefity

Popis reality

Na nového nájemníka čeká krásně zrekonstruovaný byt v prvním podlaží renovované vily z padesátých let. Aby nezůstalo jen u bytu, tak jako další benefity jistě oceníte možnost parkování na dvoře v ceně nájemného, ke kterému ještě přidáváme možnost využití bazénu na zahradě spolu s grilováním, přičemž jídlo si budete moct vychutnat pod krytým venkovním sezením.

Dispozičně se jedná o 1+1 s vlastní koupelnou a oddělenou toaletou. Jak již bylo řečeno, byt se nachází v prvním podlaží vily. Do té vstoupíte stejným vchodem jako majitelka nemovitosti, která bude obývat vrchní patra. Jedinými společnými částmi domu tak budou předsíň na odložení obuvi a dále větší chodba (12,35 m2), kterou však majitelka využije čistě pro průchod do svého vlastního bytu. Aktuálně je ještě v řešení oddělení schodiště od této chodby/místnosti dveřmi, aby byla zajištěna co největší míra soukromí pro všechny obyvatele objektu. Výhledově půjde o příští cca dva měsíce.

V této chodbě může nájemník využít velikou šatní skříň, díky čemuž bude mít v bytě o to více prostoru. Odsud se dále dostanete na samostatné WC (0,96 m2) a do koupelny (9,21 m2), která nabídne jak vanu tak i sprchový kout, přičemž součástí vybavení je i pračka. Zbývající místnosti jsou pak prostorná a světlá kuchyně (16,30 m2) a ložnice/obývací pokoj (20,87 m2), které jsou orientovány na jihovýchodní stranu. Byt je tak vhodný pro jednotlivce nebo maximálně dvě osoby. Doporučujeme prohlédnout si přiložený půdorys.
Nájemné činí 15.000,-/měsíčně. Co se týče poplatků s pojených s energiemi, tak vodné stočné vyjde na cca 500,-/měsíc, plyn na cca 1.100,-/měsíc. Voda a plyn budou přefakturovány nájemníkovi, zatímco elektřinu si na sebe nájemník převede. Současným dodavatelem je PRE. Zálohu doporučujeme nastavit na cca 1.600,-/měsíc. S převodem elektřiny vám rádi pomůžeme.

Dům se nachází v klidné lokalitě, ale na metro (červená linka – stanice Kobylisy) se dostanete autobusem ze zastávky Písečná do cca 5 minut a pěšky do cca 12 minut. Dopravní dostupnost do centra města je tak za pomoci MHD velice krátká (např. na Florenc se dostanete za cca 20 minut). V lokalitě najdete řadu podniků, menší obchod s potravinami, přičemž na větší nákup můžete dojet i do vzdálenějšího Penny Marketu nebo Alberta. Odpočinek si můžete vychutnat v nedalekém Čimickém háji.

Ideálním nájemníkem (popř. nájemníky) bude osoba vedoucí klidnější styl života. Majitelka dále preferuje zájemce bez chlupatých domácích mazlíčků.

Prohlídkový den se uskuteční ve středu 14.9.2022 či případně ještě ve čtvrtek 15.9.2022 v odpoledních hodinách. Na prohlídky se objednávejte za pomoci kontaktního formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem nemovitosti. Požadovaná však bude kauce ve výši 1 – 2 měsíčních nájmů podle konkrétní domluvy.

Skrz absenci energetického štítku uvádíme třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Přehledně

 • Adresa: Klíčanská 463/13, 182 00 Praha 8-Kobylisy
 • Plocha pozemku: 59.69 m2
 • Ložnice: 1
 • Koupelny: 1
 • Kuchyně: 1
 • Užitná plocha: 59.69 m2

Mapa

 

Ke stažení

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019