Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej bytů 1+kk v Čelákovicích

Křižíkova, Čelákovice
  • 37.1 m2
  • 1
  • 1
Od 3.809.700 Kč
K prodeji

Popis reality

Hezký den,

hledáte bydlení blízko Prahy, ale nejste fandové příliš veliké plochy, o kterou byste se museli každý víkend starat? Nebo snad hledáte nějakou investiční příležitost? Tak to by Vás mohla zaujmout nabídka bytů 1+KK v Čelákovicích v Křižíkově ulici!

Dokumenty týkající se prodávaných nemovitostí (cenová tabulka, technická zpráva, půdorysy, řezy a mnoho dalšího) jsou dostupné v sekci Ke stažení. V případě jakýchkoliv navazujících dotazů se na nás však neváhejte kdykoliv obrátit.

Byty najdete v objektu, který má čtyři podlaží a disponuje výtahem. Dispozice je navržena s důrazem na minimalizaci společných komunikací, kvalitní osvětlení a oslunění bytů i domovního schodiště, účelnost bytů a dostatek úložných prostor.

Vybírat můžete mezi devíti byty o dispozici 1+kk. Tři se nachází ve druhém nadzemním podlaží, tři ve třetím nadzemním podlaží a tři v posledním čtvrtém nadzemním podlaží. Ke každému bytu náleží balkon o výměře 6 m² a sklepní kóje (2,6 m² – 2,9 m²).

K bytům lze dokoupit i parkovací stání (150.000,-/jedno stání). Pokud byste však preferovali pohodovou jízdu bez stresu na silnicích, tak v docházkové vzdálenosti se nachází vlaková zastávka, přičemž do Prahy se vlakem dostanete do 35 minut.

Objekt je vytápěn centrální plynovou kotelnou. Energetická třída je „B“, tj. velmi úsporná (viz dokument PENB).

Koupi bytů lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Veškeré ceny jsou uvedeny VČETNĚ DPH.

Chcete více informací? Zavolejte mi na 603 928 019 nebo se neváhejte ozvat kolegovi Rudovi Čumpelíkovi na 603 563 734. Všechno společně probereme a my se na Vás budeme těšit na prohlídce!

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019