Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej bytů 3+kk v Čelákovicích

Křižíkova, Čelákovice
  • 76.6 m2
  • 2
  • 1
Od 7.352.160 Kč
K prodeji

Popis reality

Hezký den,

hledáte bydlení blízko Prahy a jste nároční na větší prostory? Nebo uvažujete o  vlastním společném bydlení s Vaší drahou polovičkou s vidinou budoucího zázemí pro rodinu? Tak to by Vás mohla zaujmout zajímavá nabídka bytů 3+KK v Čelákovicích v Křižíkově ulici!

Dokumenty týkající se prodávaných nemovitostí (cenová tabulka, technická zpráva, půdorysy, řezy a mnoho dalšího) jsou dostupné v sekci Ke stažení. V případě jakýchkoliv navazujících dotazů se na nás však neváhejte kdykoliv obrátit.

Byty najdete v objektu, který má čtyři podlaží a disponuje výtahem. Dispozice je navržena s důrazem na minimalizaci společných komunikací, kvalitní osvětlení a oslunění bytů i domovního schodiště, účelnost bytů a dostatek úložných prostor.

Vybírat můžete mezi šesti byty o dispozici 3+kk. Tři se nachází ve prvním nadzemním podlaží, přičemž jejich dominantami jsou přilehlé zahrady v kombinaci s terasami (u bytu č. 11 se bavíme o celkové ploše 272 m² a u dalších dvou s čísly 12 a 13 se jedná o plochu 82 m² – viz soubor Ceník bytových jednotek ).

V každém dalším nadzemním podlaží se pak nachází jeden byt s touto dispozicí. Ten ve druhém nadzemním podlaží disponuje jedním balkonem a zbývající dva ve třetím a ve čtvrtém nadzemním podlaží pak každý dokonce dvěma balkony. Rozhodně je zde z čeho vybírat!

Abychom nabídku ještě vylepšili, tak Vám prozradíme nejenom to, že ke každé jednotce náleží sklepní kóje (3,2 m² – 5 m²), ale že součástí kupní ceny je i parkovací stání. Pokud byste však preferovali pohodovou jízdu bez stresu na silnicích, tak stání můžete pronajmout, zatímco v docházkové vzdálenosti se nachází vlaková zastávka, odkud se vlakem do Prahy dostanete do 35 minut.

Objekt je vytápěn centrální plynovou kotelnou. Energetická třída je „B“, tj. velmi úsporná (viz dokument PENB).

Koupi bytů lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Veškeré ceny jsou uvedeny VČETNĚ DPH.

Chcete více informací? Zavolejte mi na 603 928 019 nebo se neváhejte ozvat kolegovi Rudovi Čumpelíkovi na 603 563 734. Všechno společně probereme a my se na Vás budeme těšit na prohlídce!

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019