Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej domu 5+kk s terasou, krytým parkovacím stáním a zahradním domem

Losiná 403, 332 04 Losiná
  • 116 m2
  • 3
  • 2
9.900.000 Kč
Prodáno
  • >
  • Nemovitosti
  • >
  • Prodej domu 5+kk s terasou, krytým parkovacím stáním a zahradním domem

Popis reality

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji dům 5+KK se zastřešenou terasou o užitné ploše 107,05 m2 s krytým parkovacím stáním a se zahradním domem o užitné ploše 73,5 m2.

Při vstupu do domu se nacházíme v chodbě. Po naší levici je krytá prostorná šatna a za ní je situována první z koupelen se sprchovým koutem, která je ještě obohacena o prostor oddělený příčkou, kam můžete umístit pračku/sušičku. V přízemí se dále nachází pracovna a rozlehlý obývací pokoj s kuchyní, ze kterého se dostanete na terasu. Tyto obytné místnosti jsou orientovány na jih. Do druhého nadzemního podlaží vedou schody, pod kterými se nachází extra úložný prostor.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází dvě ložnice orientovány na západ, zatímco koupelna s vanou a další ložnice jsou naopak orientovány na východ. V této konkrétní ložnici je vybudovaný vstup na půdu, kam se lze dostat po sklápěcích schodech. Půda nabízí velké množství úložného prostoru. Venkovní prostor představuje nádherná zahrada, kde je vybudovaný veliký zahradní domek/dílna. U domku je situované i kryté parkovací stání. Pozemek je ohraničený plotem a disponuje příjezdovou bránou na dálkové ovládání.

Celková plocha pozemku je 1032 m2, zastavěná plocha domu je 87 m2 a jeho podlahová plocha je 116 m2. Dům je připojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešeno podlahovým topením díky elektrokotli. Objekt je rovněž zateplen.

Obec leží 12 km jižně od krajského města Plzně. V obci se nachází koupaliště, restaurace, prodejna potravin a u hlavní silnice je i čerpací stanice. V dojezdové vzdálenosti 5–10 minut autem se nachází veliký obchodní dům Olympia Plzeň. Do centra Plzně se autem dostanete do cca 15 minut. Lze dojíždět i za pomoci MHD (autobusem cca 25 minut).

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetický štítek není v současné době k dispozici. Budoucímu majiteli bude dodán nový před podpisem kupní smlouvy. Z toho důvodu uvádíme energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019