Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk a 5+kk v Čelákovicích

Křižíkova, Čelákovice
  • 718 m2
Ceny dle tabulky
K prodeji
  • >
  • Nemovitosti
  • >
  • Prodej bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk a 5+kk v Čelákovicích

Popis reality

Hezký den,

hledáte bydlení blízko Prahy nebo investiční příležitost? Tak to by Vás mohla zaujmout pestrá nabídka bytů v Čelákovicích!

Pro více informací k bytům o dispozici 1+KK klikněte na https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-bytu-1kk-v-celakovicich/

Pro více informací k bytům o dispozici 2+KK klikněte na https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-bytu-2kk-v-celakovicich/

Pro více informací k bytům o dispozici 3+KK klikněte na https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-bytu-3kk-v-celakovicich/

Pro více informací k bytům o dispozici 5+KK klikněte na https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-bytu-5kk-v-celakovicich/

Byty se nacházejí v objektu v Křižíkově ulici, který má čtyři podlaží a disponuje výtahem a sklepními kójemi. Celkem nabízí 29 bytů, které jsou navrženy v široké škále velikostí a dispozic, od malých až po velké mezonetové, mající blíže k řadovému domu.

Dokumenty týkající se objektu  jsou dostupné v sekci Ke stažení. Dokumenty k jednotlivým bytům pak naleznete v sekci Ke stažení u příslušných nemovitostí (viz odkazy výše). V případě jakýchkoliv navazujících dotazů se na nás však neváhejte kdykoliv obrátit.

Byty v 1.NP v návaznosti na terén jsou navrženy s velkorysejší dispozicí a vlastní zahradou a terasou. Naproti tomu každý z bytů ve vyšších patrech má k dispozici balkón (příp. terasu). Dispozice je navržena s důrazem na minimalizaci společných komunikací, kvalitní osvětlení a oslunění bytů i domovního schodiště, účelnost bytů a dostatek úložných prostor.

A protože bylo myšleno i na to, že obyvatelé budou dojíždět do jiných měst, tak před objektem na západní straně je navrženo parkoviště s 29 parkovacími místy. Pokud byste však preferovali pohodovou jízdu bez stresu na silnicích, tak v docházkové vzdálenosti se nachází vlaková zastávka, přičemž do Prahy se vlakem dostanete do 35 minut.

Lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Chcete více informací? Zavolejte mi na 603 928 019 nebo se neváhejte ozvat kolegovi Rudovi Čumpelíkovi na 603 563 734. Všechno společně probereme a my se na Vás budeme těšit na prohlídce!

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019