Přeskočit na hlavní obsah
Logo - Remax atrium

Prodej hrubé stavby rodinného domu (bungalovu) v Lodhéřově

Lodhéřov
  • 242.37 m2
  • 3
  • 2
Cena u makléřeskrz specifické možnosti financování
Prodáno
  • >
  • Nemovitosti
  • >
  • Prodej hrubé stavby rodinného domu (bungalovu) v Lodhéřově

Popis reality

Hezký den,

láká Vás představa bydlení ve zcela novém domě a zároveň toužíte vyřádit se na něm podle Vašich představ? Tak to bychom pro Vás měli ideální řešení!

V obci Lodhéřov na nové majitele čeká hrubá stavba bungalovu s ideálním pozemkem, kde budete moct popustit uzdu fantazii! Jeho zamýšlená dispozice je 5+KK. K tomu je počítáno se dvěma koupelnami, s mnoha úložnými prostory a s krycím parkovacím stáním.

Tohle místo má skvělou atmosféru a můžete si být jistí, že Vás zde čekají nezapomenutelné pohodové chvíle. Pro představu přikládáme vizualizaci toho, jak by dům mohl vypadat po kompletním dokončení.

V sekci Ke stažení naleznete veškeré dokumenty související s danou nemovitostí.

Bylo zamýšleno napojit se na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění mělo být řešeno tepelným čerpadlem. Z toho důvodu je na přiloženém štítku zmíněna energetická třída B, tj. velmi úsporná.

Vzhledem k různým možnostem financování, kdy se mj. bavíme i o možnosti převzetí hypotéky s úrokem 2,04% s fixem na dalších 6 let za určitých podmínek, kontaktujte makléře nabídky, který Vám ke všemu poskytne bližší informace. Krom přenosu hypotéky lze financovat hotově nebo zcela novým hypotečním úvěrem.

Pokud Vás tedy láká představa nového domova, tak se neváhejte ozvat makléři na tel. čísle  603 928 019, nebo využijte kontaktní formulář. Budeme se na Vás těšit osobně na prohlídce!

Prohlídkové dny se uskuteční v PÁ 26.05.2023 a v SO 27.05.2023.

Zaujala Vás má nabídka?

Zjistit více

Nebo rovnou volejte od do

603 928 019